Ostrava CUP Ostrava CUP

Zájemci, pořadatelé, rozhodčí, pomocníci

Staň se členem JOC Teamu

POŘADATELÉ:

Pomocníci a organizátoři jsou nedílnou součástí turnajů JOC již od jejich počátků. Právě proto si zájemců velmi vážíme a jsme rádi, že právě Vy se chcete stát součástí zavedeného OC týmu a těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi.

Systém registrace a výběru zájemců do řad JOC týmu je uzpůsoben tak, aby umožnil bezproblémové zapojení pracovníků do organizační struktury turnajů na základě poskytnutých informací a požadavků. Brigádníkům je poskytováno kvalitní zázemí a maximum informací pro hladký průběh jejich působení na turnaji.

Pořadatel odměna - jeden hrací den =  1000 Kč ( v případě že se na hale hraje jen půl den =  500 Kč) - převážně se jedná o nedělní program na halách.

Formulář pro zájemce o pořádání

Kontaktní osoba: Adam Zmrzlík
Mobil: +420 775 934 086

ROZHODČÍ:

Rozhodčí jsou nedílnou součástí turnajů JOC již od jejich počátků. Právě proto si Váš zájem pískat velmi vážíme a jsme rádi, že právě Vy se chcete stát součástí rozhodcovského OC týmu.

Odměna:

  • jeden zápas - 130 Kč (v základní části)
  • jeden zápas - 150 Kč (v play off)
  • příspěvek na stravné 100 Kč na den 

Formulář pro zájemce na rozhodčí

Kontaktní osoba: Adam Kiovský
Mobil: +420 773 983 296

Upozornění: přihlášení rozhodčího neznamená jeho automatickou nominaci. Nominace rozhodčích bude zveřejněna 26. 05. 2024.

Utkání budou řídit rozhodčí z České republiky, případně dalších zemí. Nominaci rozhodčích řídí Jury Junior Ostrava Cupu.

Partneři