Ostrava CUP Ostrava CUP

Týmy

Tým Země Kategorie
Zlín Lions
Česko
Mladší žáci Detail týmu
TKKF Pionier Tychy
Polska
Mladší žáci Detail týmu
TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí
Česko
Mladší žáci Detail týmu
LUNA Příbor
Česko
Mladší žáci Detail týmu
K1 Florbal Židenice
Česko
Mladší žáci Detail týmu
FbK TJ Svitavy
Česká republika
Mladší žáci Detail týmu
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Česko
Mladší žáci Detail týmu
FBC TIGERS PORUBA z. s.
Česko
Mladší žáci Detail týmu
FBC Ostrava
Česko
Mladší žáci Detail týmu
FBC Intevo Třinec
ČR
Mladší žáci Detail týmu
FBC Hlučín
ČR
Mladší žáci Detail týmu
Cochise Burger Łódź
Poland
Mladší žáci Detail týmu
BLACK ANGELS
Česko
Mladší žáci Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice
Česko
Mladší žáci Detail týmu
1. SC Bohumín 98
Česko
Mladší žáci Detail týmu
1. FBC Karviná
Česko
Mladší žáci Detail týmu
Zlín Lions
Česko
Přípravka Detail týmu
HC VÍTKOVICE RIDERA
Česko
Přípravka Detail týmu
FBC Letka Toman Finance Group
Česko
Přípravka Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ČR
Přípravka Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice
Česko
Přípravka Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice
Česko
Přípravka Detail týmu
U19 POLSKA
POLSKO
Junioři Detail týmu
T.B.C. Králův Dvůr
Česko
Junioři Detail týmu
Sokol Rudná
Česko
Junioři Detail týmu
PSG PANTHERS OTROKOVICE
Česko
Junioři Detail týmu
OLYMP FLORBAL
Česko
Junioři Detail týmu
New kids Pedros
Slovensko
Junioři Detail týmu
Global Elite
Česko
Junioři Detail týmu
FBC TJ Sokol Frenštát p. R.
ČR
Junioři Detail týmu
FBC Spartak Bílovec
Česko
Junioři Detail týmu
FBC Red Bull
Česko
Junioři Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ČR
Junioři Detail týmu
Braničtí rytíři
Česká republika
Junioři Detail týmu
1. FBC Karviná
Česko
Junioři Detail týmu
Tsunami Záhorská Bystrica
Slovensko
Dorostenci Detail týmu
TJ Slovan Havířov
Česká Republika
Dorostenci Detail týmu
Snipers Bratislava
Slovensko
Dorostenci Detail týmu
Pitbulls Ivančice
Česko
Dorostenci Detail týmu
Orlovští Ležáci
Česko
Dorostenci Detail týmu
OLYMP FLORBAL HERKULES
Česko
Dorostenci Detail týmu
MVIL Ostrava
Česko
Dorostenci Detail týmu
K1 Florbal Židenice
Česko
Dorostenci Detail týmu
IBK Select Talento
Česko
Dorostenci Detail týmu
FbK TJ Svitavy
Česká republika
Dorostenci Detail týmu
Fbk Horní Suchá
Česko
Dorostenci Detail týmu
FBC TIGERS PORUBA z. s.
Česko
Dorostenci Detail týmu
FBC Red Bull
Česko
Dorostenci Detail týmu
FBC Lipník
Česko
Dorostenci Detail týmu
FBC HRANICE
Česko
Dorostenci Detail týmu
FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ZILINA
Slovakia
Dorostenci Detail týmu
FBC Gepardi Brno
Česko
Dorostenci Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Ostrava modří
Česko
Dorostenci Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ČR
Dorostenci Detail týmu
FBC Bench
Česko
Dorostenci Detail týmu
F.A.T.R. Dubňany
Česko
Dorostenci Detail týmu
Cochise Burger Łódź
Poland
Dorostenci Detail týmu
1.FK Ostrava JIH z.s.
Česko
Dorostenci Detail týmu
1. SC Bohumín 98
Česko
Dorostenci Detail týmu
Torpedo Havířov
Česko
Starší žáci Detail týmu
TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí
Česko
Starší žáci Detail týmu
T.B.C. Králův Dvůr
Česko
Starší žáci Detail týmu
Piving Ostrava
Česko
Starší žáci Detail týmu
OLYMP FLORBAL ZEUS
Česko
Starší žáci Detail týmu
OLYMP FLORBAL POSEIDON
Česko
Starší žáci Detail týmu
OLYMP FLORBAL ACHILLES
Česko
Starší žáci Detail týmu
Galaktikos Bratislava
Slovensko
Starší žáci Detail týmu
FTC Fiľakovo
Slovensko
Starší žáci Detail týmu
FBK Valašské Meziříčí
Česká republika
Starší žáci Detail týmu
FBC Tvarůžek Mohelnice
Česko
Starší žáci Detail týmu
FBC TJ SOKOL FRENŠTÁT P.R.
Česko
Starší žáci Detail týmu
FBC Letka Toman Finance Group
Česko
Starší žáci Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Ostrava žlutí
Česko
Starší žáci Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Ostrava modří
Česko
Starší žáci Detail týmu
FBC CESKY TESIN
CESKO
Starší žáci Detail týmu
Dataf Juniors
Česko
Starší žáci Detail týmu
Cochise Burger Łódź
Polska
Starší žáci Detail týmu
1.FBK Eagles Orlová
Česko
Starší žáci Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice
Česko
Starší žáci Detail týmu
1. SC Bohumín 98
Česko
Starší žáci Detail týmu
1. FBC Karviná
Česko
Starší žáci Detail týmu
TKKF Pionier Tychy
Polska
Elévové Detail týmu
PSG PANTHERS OTROKOVICE
Česko
Elévové Detail týmu
K1 Florbal Židenice
Česko
Elévové Detail týmu
HC RT TORAX Poruba 2014
Česko
Elévové Detail týmu
FBC TIGERS PORUBA z. s.
Česko
Elévové Detail týmu
FBC Mohelnice
Česko
Elévové Detail týmu
FBC Hlučín
ČR
Elévové Detail týmu
FBC Gepardi Brno
Česko
Elévové Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ČR
Elévové Detail týmu
Cochise Burger Łódź
Poland
Elévové Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice Modří
Česko
Elévové Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice Bílí
Česko
Elévové Detail týmu
PUKS Trzebinia
Polska
Mladší žákyně Detail týmu
K1 Florbal Židenice
Česko
Mladší žákyně Detail týmu
Florbal Slovenská Ľupča
Slovensko
Mladší žákyně Detail týmu
FBS OLOMOUC
česko
Mladší žákyně Detail týmu
FBŠ Hattrick Brno
Česko
Mladší žákyně Detail týmu
FBC Tornáda Lutín
Česko
Mladší žákyně Detail týmu
FBC TIGERS PORUBA z. s.
Česko
Mladší žákyně Detail týmu
FBC ORCA KRNOV
Česko
Mladší žákyně Detail týmu
FBC HRANICE
Česko
Mladší žákyně Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ČR
Mladší žákyně Detail týmu
Bulldogs Brno
Česká republika
Mladší žákyně Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice
Česko
Mladší žákyně Detail týmu
K1 Florbal Židenice
Česko
Elevkyně Detail týmu
Florbal Slovenská Ľupča
Slovensko
Elevkyně Detail týmu
FBS OLOMOUC
Česko
Elevkyně Detail týmu
FBC Letka Toman Finance Group
Česko
Elevkyně Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ČR
Elevkyně Detail týmu
K1 Florbal Židenice
Česko
Starší žákyně Detail týmu
FBŠ Hattrick Brno
Česko
Starší žákyně Detail týmu
FbK Horní Suchá
Česko
Starší žákyně Detail týmu
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ČR
Starší žákyně Detail týmu
COCHISE BURGER ŁODZ
POLSKO
Starší žákyně Detail týmu
Asper Šumperk
Česko
Starší žákyně Detail týmu
1.AC Uherský Brod ZŠ pod Vinohrady
Česko
Starší žákyně Detail týmu
1. SC TEMPISH Vítkovice
Česko
Starší žákyně Detail týmu

Partneři