Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
8.6.2018 JA01 Varenská JA 1. SC TEMPISH Vítkovice
Krajánci
 0:10
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2018 MA01 ČPP Aréna MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm A
muži
 12:3
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
8.6.2018 MD01 Varenská MD Přemožitelé
muži
Stateční
muži
 12:1
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2018 WA02 Bonver Aréna WA Citrus LADIES Team
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 2:4
Rozhodčí: Bílek Bílek, Ondřej Fojt
8.6.2018 JB01 Sareza JB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
SK K2 Prostějov
 1:3
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
8.6.2018 JB02 Trojhalí VH B JB FBC Tigers Poruba
Z.F.K. Petrovice
 2:7
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
8.6.2018 WA01 Trojhalí VH A WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 9:3
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
8.6.2018 JA02 ČPP Aréna JA FBK Atlas Blansko
1. MVIL Ostrava
 2:5
Rozhodčí: Václav Killar, Zbyněk Pěnička
8.6.2018 JB03 Varenská JB FBŠ Hattrick Brno
SVČ Opava
 13:0
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
8.6.2018 MA02 Bonver Aréna MA Růžový Pežotci
muži
FRAM Floorball Team
muži
 3:9
Rozhodčí: Bílek Bílek, Ondřej Fojt
8.6.2018 WB01 Sareza WB FbC KOVO KM Frýdek-Místek
ženy
SELECTION 4SPORT
ženy
 0:14
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
8.6.2018 WB02 Trojhalí VH B WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
Florbal Pegres Havířov
ženy
 3:3
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
8.6.2018 MD02 Trojhalí VH A MD FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
IBF Falus
muži
 1:13
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
8.6.2018 ME01 ČPP Aréna ME 1. MVIL Ostrava
muži
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
muži
 9:5
Rozhodčí: Václav Killar, Michal Šafář
8.6.2018 ME02 Varenská ME Legendy
muži
Badegg Boys
muži
 5:6
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
8.6.2018 MF01 Bonver Aréna MF Alfasamci
muži
Rychlé Vesty IBK
muži
 0:1
Rozhodčí: Bílek Bílek, Ondřej Fojt
8.6.2018 MB01 Sareza MB JACKPOT
muži
1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
 3:2
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
8.6.2018 MF02 Trojhalí VH B MF Peaches IBK 00
muži
International 4Sport Company
muži
 4:6
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
8.6.2018 MB02 Trojhalí VH A MB Bulldogs Brno
muži
IBK Young Blood
muži
 9:1
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
8.6.2018 WA04 Varenská WA BTŠ Kukl
ženy
MMKS Podhale
ženy
 4:11
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2018 MC01 Sareza MC FBC Letka
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Junioři
muži
 5:4
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
8.6.2018 MC02 Trojhalí VH B MC Amateri.com
muži
Fénix Orlová
muži
 8:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
8.6.2018 WA03 Trojhalí VH A WA Citrus LADIES Team
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ženy
 5:4
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
8.6.2018 WB04 Varenská WB FbC KOVO KM Frýdek-Místek
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
 3:9
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
8.6.2018 JA03 Bonver Aréna JA Krajánci
FRAM junior Team
 1:9
Rozhodčí: Bílek Bílek, Ondřej Fojt
8.6.2018 JB04 Sareza JB SK K2 Prostějov
Z.F.K. Petrovice
 4:8
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
8.6.2018 WB03 Trojhalí VH B WB Florbal Pegres Havířov
ženy
FBC ČPP Bystoň Group Ostrava Bílé
ženy
 3:11
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
8.6.2018 JB05 Trojhalí VH A JB SVČ Opava
FBC Tigers Poruba
 0:14
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
8.6.2018 MA04 ČPP Aréna MA Růžový Pežotci
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
muži
 1:4
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
8.6.2018 MA03 Varenská MA FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm A
muži
FRAM Floorball Team
muži
 4:11
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
8.6.2018 JA04 Bonver Aréna JA FBK Atlas Blansko
1. SC TEMPISH Vítkovice
 4:1
Rozhodčí: Bílek Bílek, Aleš Onderka
8.6.2018 MD03 Sareza MD FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
Přemožitelé
muži
 2:9
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
8.6.2018 JB06 Trojhalí VH B JB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
FBŠ Hattrick Brno
 3:3
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
8.6.2018 MD04 Trojhalí VH A MD Stateční
muži
IBF Falus
muži
 2:9
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
8.6.2018 MF04 ČPP Aréna MF Peaches IBK 00
muži
Alfasamci
muži
 10:3
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
8.6.2018 MB03 Varenská MB Bulldogs Brno
muži
JACKPOT
muži
 5:4
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
8.6.2018 MB04 Bonver Aréna MB 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
IBK Young Blood
muži
 5:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
8.6.2018 MF03 Sareza MF Rychlé Vesty IBK
muži
International 4Sport Company
muži
 3:5
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
8.6.2018 ME04 Trojhalí VH B ME Legendy
muži
1. MVIL Ostrava
muži
 9:2
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
8.6.2018 ME03 Trojhalí VH A ME FbC KOVO KM Frýdek-Místek
muži
Badegg Boys
muži
 6:10
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
8.6.2018 MC04 ČPP Aréna MC FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Junioři
muži
Fénix Orlová
muži
 2:2
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
8.6.2018 JA05 Varenská JA 1. MVIL Ostrava
FRAM junior Team
 1:5
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
8.6.2018 WA06 Bonver Aréna WA Trestná lavice by Vítkovice
ženy
MMKS Podhale
ženy
 7:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
8.6.2018 JB07 Sareza JB Z.F.K. Petrovice
SVČ Opava
 14:3
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
8.6.2018 MC03 Trojhalí VH B MC Amateri.com
muži
FBC Letka
muži
 2:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
8.6.2018 WA05 Trojhalí VH A WA BTŠ Kukl
ženy
Citrus LADIES Team
ženy
 2:9
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
8.6.2018 JB09 ČPP Aréna JB FBC Tigers Poruba
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:3
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
8.6.2018 WB05 Bonver Aréna WB SELECTION 4SPORT
ženy
FBC ČPP Bystoň Group Ostrava Bílé
ženy
 17:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
8.6.2018 JA06 Sareza JA Krajánci
FBK Atlas Blansko
 3:0
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
8.6.2018 WB06 Trojhalí VH B WB Florbal Pegres Havířov
ženy
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
ženy
 4:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
8.6.2018 JB08 Trojhalí VH A JB FBŠ Hattrick Brno
SK K2 Prostějov
 7:3
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
9.6.2018 JB11 ČPP Aréna JB FBŠ Hattrick Brno
FBC Tigers Poruba
 10:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
9.6.2018 JB12 Varenská JB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Z.F.K. Petrovice
 5:2
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
9.6.2018 WA07 Bonver Aréna WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 5:5
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2018 JA07 Trojhalí VH B JA 1. SC TEMPISH Vítkovice
1. MVIL Ostrava
 2:5
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
9.6.2018 JB10 Trojhalí VH A JB SK K2 Prostějov
SVČ Opava
 18:2
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
9.6.2018 MA05 ČPP Aréna MA FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm A
muži
Růžový Pežotci
muži
 4:7
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
9.6.2018 JA08 Varenská JA FRAM junior Team
FBK Atlas Blansko
 9:0
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
9.6.2018 MD05 Bonver Aréna MD Stateční
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 4:3
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2018 WA08 Sareza WA MMKS Podhale
ženy
Citrus LADIES Team
ženy
 10:5
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2018 WB08 Trojhalí VH B WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
SELECTION 4SPORT
ženy
 5:13
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
9.6.2018 WB07 Trojhalí VH A WB FBC ČPP Bystoň Group Ostrava Bílé
ženy
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
ženy
 7:2
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
9.6.2018 MA06 ČPP Aréna MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
muži
FRAM Floorball Team
muži
 3:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
9.6.2018 MC06 Varenská MC FBC Letka
muži
Fénix Orlová
muži
 8:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
9.6.2018 ME05 Bonver Aréna ME FbC KOVO KM Frýdek-Místek
muži
Legendy
muži
 4:7
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2018 MF06 Sareza MF Alfasamci
muži
International 4Sport Company
muži
 3:5
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2018 MB05 Trojhalí VH B MB 1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
Bulldogs Brno
muži
 1:9
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
9.6.2018 MC05 Trojhalí VH A MC FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Junioři
muži
Amateri.com
muži
 3:5
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
9.6.2018 MB06 ČPP Aréna MB JACKPOT
muži
IBK Young Blood
muži
 3:7
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
9.6.2018 MF05 Varenská MF Rychlé Vesty IBK
muži
Peaches IBK 00
muži
 1:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
9.6.2018 ME06 Bonver Aréna ME 1. MVIL Ostrava
muži
Badegg Boys
muži
 10:11
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2018 JA09 Sareza JA 1. MVIL Ostrava
Krajánci
 4:2
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2018 MD06 Trojhalí VH B MD Přemožitelé
muži
IBF Falus
muži
 5:7
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
9.6.2018 JB15 Varenská JB FBC Tigers Poruba
SK K2 Prostějov
 3:8
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
9.6.2018 JB14 Bonver Aréna JB Z.F.K. Petrovice
FBŠ Hattrick Brno
 5:4
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2018 JB13 Sareza JB SVČ Opava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 0:19
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2018 JA010 Trojhalí VH A JA FRAM junior Team
1. SC TEMPISH Vítkovice
 10:3
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
9.6.2018 WB10 ČPP Aréna WB FBC ČPP Bystoň Group Ostrava Bílé
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
 6:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
9.6.2018 WB09 Varenská WB SELECTION 4SPORT
ženy
Florbal Pegres Havířov
ženy
 9:2
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
9.6.2018 WA10 Trojhalí VH B WA MMKS Podhale
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ženy
 3:5
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
9.6.2018 WA09 Trojhalí VH A WA Trestná lavice by Vítkovice
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 8:2
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
9.6.2018 M161 Trojhalí VH A ??? Peaches IBK 00
muži
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
muži
 9:3
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
9.6.2018 M162 Trojhalí VH B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Junioři
muži
Stateční
muži
 8:5
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
9.6.2018 M164 Varenská ??? Přemožitelé
muži
Fénix Orlová
muži
 12:9
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
9.6.2018 M163 ČPP Aréna ??? FRAM Floorball Team
muži
1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang
muži
 9:0
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
9.6.2018 M165 Trojhalí VH A ??? 1. MVIL Ostrava
muži
Alfasamci
muži
 6:3
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
9.6.2018 M166 Trojhalí VH B ??? Rychlé Vesty IBK
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 5:0
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
9.6.2018 M168 Varenská ??? Růžový Pežotci
muži
JACKPOT
muži
 3:4sn
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
9.6.2018 M167 ČPP Aréna ??? Amateri.com
muži
FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm A
muži
 7:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
9.6.2018 WOF1 Trojhalí VH A ??? Citrus LADIES Team
ženy
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
ženy
 11:1
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
9.6.2018 WOF2 Trojhalí VH B ??? Florbal Pegres Havířov
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 5:8
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
9.6.2018 JOF2 Varenská ??? FBK Atlas Blansko
FBC Tigers Poruba
 6:2
Rozhodčí: Ondřej Nowak, Lukáš Vaněk
9.6.2018 JOF1 ČPP Aréna ??? Krajánci
SVČ Opava
 5:0
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
9.6.2018 MOF1 Trojhalí VH A ??? Přemožitelé
muži
International 4Sport Company
muži
 4:1
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
9.6.2018 JOF3 Trojhalí VH B ??? SK K2 Prostějov
1. SC TEMPISH Vítkovice
 5:2
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
9.6.2018 MOF3 Varenská ??? Peaches IBK 00
muži
IBF Falus
muži
 3:7
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Aleš Onderka
9.6.2018 MOF2 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Junioři
muži
 8:0
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
9.6.2018 MOF4 Trojhalí VH A ??? IBK Young Blood
muži
Amateri.com
muži
 3:4
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
9.6.2018 MOF5 Trojhalí VH B ??? FBC Letka
muži
JACKPOT
muži
 2:3sn
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
9.6.2018 MOF6 ČPP Aréna ??? Legendy
muži
FRAM Floorball Team
muži
 6:8
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
9.6.2018 MOF7 Trojhalí VH A ??? 1. MVIL Ostrava
muži
Bulldogs Brno
muži
 1:7
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
9.6.2018 MOF8 Trojhalí VH B ??? Rychlé Vesty IBK
muži
Badegg Boys
muži
 1:0
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
10.6.2018 JCF1 Trojhalí VH A ??? FRAM junior Team
SK K2 Prostějov
 7:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2018 JCF2 Trojhalí VH B ??? Z.F.K. Petrovice
FBK Atlas Blansko
 10:1
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
10.6.2018 JCF4 Bonver Aréna ??? FBŠ Hattrick Brno
Krajánci
 3:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2018 JCF3 ČPP Aréna ??? 1. MVIL Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
 2:1
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
10.6.2018 WCF1 Trojhalí VH A ??? SELECTION 4SPORT
ženy
Citrus LADIES Team
ženy
 6:2
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2018 WCF2 Trojhalí VH B ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté
ženy
 5:2
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
10.6.2018 WCF4 Bonver Aréna ??? FBC ČPP Bystoň Group Ostrava Bílé
ženy
MMKS Podhale
ženy
 1:6
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2018 WCF3 ČPP Aréna ??? Trestná lavice by Vítkovice
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 9:0
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
10.6.2018 MCF1 Trojhalí VH A ??? Amateri.com
muži
IBF Falus
muži
 8:11
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
10.6.2018 MCF2 Trojhalí VH B ??? JACKPOT
muži
Rychlé Vesty IBK
muži
 3:2
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2018 MCF4 Bonver Aréna ??? FRAM Floorball Team
muži
Přemožitelé
muži
 2:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2018 MCF3 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
muži
Bulldogs Brno
muži
 3:5
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
10.6.2018 JSF1 Trojhalí VH A ??? Krajánci
FRAM junior Team
 7:10
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
10.6.2018 JSF2 Trojhalí VH B ??? 1. MVIL Ostrava
Z.F.K. Petrovice
 5:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2018 WSF1 Trojhalí VH A ??? SELECTION 4SPORT
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ženy
 4:3
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
10.6.2018 WSF2 Trojhalí VH B ??? Trestná lavice by Vítkovice
ženy
MMKS Podhale
ženy
 10:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2018 MSF1 Trojhalí VH A ??? Přemožitelé
muži
IBF Falus
muži
 7:3
Rozhodčí: Milan Baloun, Václav Killar
10.6.2018 MSF2 Trojhalí VH B ??? JACKPOT
muži
Bulldogs Brno
muži
 3:4
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
10.6.2018 JFIN Trojhalí VH A ??? FRAM junior Team
1. MVIL Ostrava
 2:3
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2018 JO3M Trojhalí VH B ??? Krajánci
Z.F.K. Petrovice
 9:6
Rozhodčí: Michal Šafář, Zbyněk Pěnička
10.6.2018 WFIN Trojhalí VH A ??? Trestná lavice by Vítkovice
ženy
SELECTION 4SPORT
ženy
 3:1
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
10.6.2018 WO3M Trojhalí VH B ??? MMKS Podhale
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří
ženy
 3:8
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2018 MFIN Trojhalí VH A ??? Přemožitelé
muži
Bulldogs Brno
muži
 4:5
Rozhodčí: Both Both, Vladimír Černín
10.6.2018 MO3M Trojhalí VH B ??? IBF Falus
muži
JACKPOT
muži
 4:0
Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Kategorii žen
08.06.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
06.06.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
 
 
 
Fotografie