Rozpis a výsledky zápasů

Filtrovat:  
 
datumfázehalaskupinadomácí hosté
9.6.2017 MF01 Trojhalí VH A MF Štajgr Team
muži
Přemožitelé
muži
 2:14
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
9.6.2017 WB01 Trojhalí VH B WB Trestná lavice by Vítkovice
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
 5:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Marek Warmuž
9.6.2017 MB01 Varenská MB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí - Junioři
muži
IBF Falus
muži
 2:8
Rozhodčí: Radek Vybíhal, Lukáš Vaněk
9.6.2017 MF02 ČPP Aréna MF FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow - Muži
muži
 0:15
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
9.6.2017 WA02 Trojhalí VH A WA Citrus Ladies Team
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
 9:2
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
9.6.2017 WA01 Sareza WA 1.SC TEMPISH Vítkovice
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žluté
ženy
 8:2
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2017 MC01 Trojhalí VH B MC 1.MVIL Ostrava
muži
ZFK Petrovice
muži
 10:7
Rozhodčí: Pavel Hála, Marek Warmuž
9.6.2017 WB02 Varenská WB BTŠ Kukl
ženy
ExFBC
ženy
 2:5
Rozhodčí: Radek Vybíhal, Lukáš Vaněk
9.6.2017 MA01 ČPP Aréna MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži
muži
Warriors Nový Jičín
muži
 7:0
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
9.6.2017 MC02 Trojhalí VH B MC RH Piving
muži
Rychle Vesty IBK
muži
 2:8
Rozhodčí: Martin Kotala, Marek Warmuž
9.6.2017 MG01 Sareza MG EKOZEM Selection
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří - Dorostenci
muži
 7:3
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2017 MD01 Varenská MD 1.MVIL Ostrava Youth
muži
FBC Letka
muži
 0:4
Rozhodčí: Roman Sladký, Lukáš Vaněk
9.6.2017 ME01 ČPP Aréna ME Plachty Napnuty
muži
FBC Frýdek-Místek
muži
 11:2
9.6.2017 ME02 Trojhalí VH A ME JACKPOT
muži
Silesia Selection
muži
 8:3
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
9.6.2017 MA02 Trojhalí VH B MA Badegg Boys
muži
Torpedo veterans and others
muži
 6:4
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2017 MG02 Sareza MG Alfasamci
muži
1.SC TEMPISH Vítkovice Mustang.
muži
 4:4
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2017 MD02 Varenská MD Amateri.com
muži
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
 9:3
Rozhodčí: Roman Sladký, Lukáš Vaněk
9.6.2017 WA03 Trojhalí VH A WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žluté
ženy
MMKS Podhale
ženy
 2:4
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
9.6.2017 WB03 Trojhalí VH B WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava černé
ženy
 15:0
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2017 WB04 Sareza WB BTŠ Kukl
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 4:8
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
9.6.2017 WA04 Varenská WA Citrus Ladies Team
ženy
1.SC TEMPISH Vítkovice
ženy
 2:3
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
9.6.2017 MF03 ČPP Aréna MF Přemožitelé
muži
Rojiblancos
muži
 10:2
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
9.6.2017 MB03 Trojhalí VH A MB IBF Falus
muži
Saint Sinners Oświęcim
muži
 27:3
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
9.6.2017 MB04 Trojhalí VH B MB FBK Bobrky
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí - Junioři
muži
 4:3
Rozhodčí: Martin Kotala, Marek Warmuž
9.6.2017 MF04 Sareza MF FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
Štajgr Team
muži
 2:4
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
9.6.2017 MC03 Varenská MC ZFK Petrovice
muži
Rychle Vesty IBK
muži
 2:11
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Lukáš Vaněk
9.6.2017 MC04 ČPP Aréna MC RH Piving
muži
1.MVIL Ostrava
muži
 2:6
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
9.6.2017 MD04 Trojhalí VH A MD Amateri.com
muži
1.MVIL Ostrava Youth
muži
 8:2
Rozhodčí: Jiří Večerek, Jiří Frömmel
9.6.2017 ME03 Trojhalí VH B ME FBC Frýdek-Místek
muži
Silesia Selection
muži
 5:6
Rozhodčí: Pavel Hála, Marek Warmuž
9.6.2017 MD03 Sareza MD FBC Letka
muži
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
 4:1
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
9.6.2017 ME04 Varenská ME JACKPOT
muži
Plachty Napnuty
muži
 5:4
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Lukáš Vaněk
9.6.2017 MA03 ČPP Aréna MA Warriors Nový Jičín
muži
Torpedo veterans and others
muži
 5:4
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
9.6.2017 WB05 Trojhalí VH A WB ExFBC
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava černé
ženy
 7:2
Rozhodčí: Jiří Večerek, Jiří Frömmel
9.6.2017 WB06 Trojhalí VH B WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 8:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2017 WA05 Sareza WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
MMKS Podhale
ženy
 1:6
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
9.6.2017 WA06 Varenská WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žluté
ženy
Citrus Ladies Team
ženy
 7:8
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
9.6.2017 MA03 ČPP Aréna MA Badegg Boys
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži
muži
 1:11
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
9.6.2017 MG03 Trojhalí VH A MG FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří - Dorostenci
muži
1.SC TEMPISH Vítkovice Mustang.
muži
 2:3
Rozhodčí: Jiří Večerek, Jiří Frömmel
9.6.2017 MG04 Trojhalí VH B MG Alfasamci
muži
EKOZEM Selection
muži
 5:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
9.6.2017 MB02 Sareza MB FBK Bobrky
muži
Saint Sinners Oświęcim
muži
 12:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
9.6.2017 MF06 Varenská MF Přemožitelé
muži
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 10:2
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
9.6.2017 MF06 ČPP Aréna MF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow - Muži
muži
Rojiblancos
muži
 13:3
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
10.6.2017 WB08 Trojhalí VH A WB Trestná lavice by Vítkovice
ženy
ExFBC
ženy
 14:5
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Lukáš Vaněk
10.6.2017 WB07 Trojhalí VH B WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava černé
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 2:17
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
10.6.2017 WA08 Sareza WA MMKS Podhale
ženy
Citrus Ladies Team
ženy
 7:3
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
10.6.2017 MF08 Varenská MF Rojiblancos
muži
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 7:3
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
10.6.2017 MF07 ČPP Aréna MF Štajgr Team
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow - Muži
muži
 2:15
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
10.6.2017 MC05 Trojhalí VH A MC ZFK Petrovice
muži
RH Piving
muži
 4:2
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Lukáš Vaněk
10.6.2017 MB05 Trojhalí VH B MB IBF Falus
muži
FBK Bobrky
muži
 11:5
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
10.6.2017 MD05 Sareza MD FBC Letka
muži
Amateri.com
muži
 3:3
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
10.6.2017 WA07 Varenská WA 1.SC TEMPISH Vítkovice
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
 12:2
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
10.6.2017 MA06 ČPP Aréna MA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži
muži
Torpedo veterans and others
muži
 9:2
10.6.2017 MC06 Trojhalí VH A MC 1.MVIL Ostrava
muži
Rychle Vesty IBK
muži
 2:2
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Lukáš Vaněk
10.6.2017 MB06 Trojhalí VH B MB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí - Junioři
muži
Saint Sinners Oświęcim
muži
 7:0
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
10.6.2017 MD06 Sareza MD 1.MVIL Ostrava Youth
muži
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
 4:2
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
10.6.2017 MA05 Varenská MA Warriors Nový Jičín
muži
Badegg Boys
muži
 10:3
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
10.6.2017 MG05 ČPP Aréna MG FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří - Dorostenci
muži
Alfasamci
muži
 0:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
10.6.2017 MF10 Trojhalí VH A MF Rojiblancos
muži
Štajgr Team
muži
 3:5
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
10.6.2017 MG06 Trojhalí VH B MG EKOZEM Selection
muži
1.SC TEMPISH Vítkovice Mustang.
muži
 3:7
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
10.6.2017 ME05 Sareza ME FBC Frýdek-Místek
muži
JACKPOT
muži
 2:7
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2017 ME06 Varenská ME Plachty Napnuty
muži
Silesia Selection
muži
 13:3
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
10.6.2017 MF09 ČPP Aréna MF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow - Muži
muži
Přemožitelé
muži
 8:6
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2017 WA05 Trojhalí VH A WA FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žluté
ženy
 3:9
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
10.6.2017 WB05 Trojhalí VH B WB ExFBC
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
 2:5
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
10.6.2017 WA06 Sareza WA MMKS Podhale
ženy
1.SC TEMPISH Vítkovice
ženy
 2:6
Rozhodčí: Václav Killar, Jiří Večerek
10.6.2017 WB06 Varenská WB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava černé
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 0:17
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
10.6.2017 MK05 ČPP Aréna KV Přemožitelé
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí - Junioři
muži
 10:5
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2017 MK04 Varenská KV 1.MVIL Ostrava
muži
Torpedo veterans and others
muži
 5:2
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
10.6.2017 MK01 Sareza KV Amateri.com
muži
Rojiblancos
muži
 8:1
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Václav Killar
10.6.2017 MK03 Trojhalí VH B KV FBK Bobrky
muži
1.MVIL Ostrava Youth
muži
 3:4
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
10.6.2017 MK02 Trojhalí VH A KV Silesia Selection
muži
EKOZEM Selection
muži
 5:9
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Lukáš Vaněk
10.6.2017 MK10 ČPP Aréna KV FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow - Muži
muži
Saint Sinners Oświęcim
muži
 22:0
Rozhodčí: Bedřich Kopka, Marek Warmuž
10.6.2017 MK09 Varenská KV IBF Falus
muži
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm
muži
 6:1
Rozhodčí: Jan Duda, Jan Piško
10.6.2017 MK06 Sareza KV Alfasamci
muži
FBC Frýdek-Místek
muži
 8:2
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2017 MK08 Trojhalí VH B KV Badegg Boys
muži
ZFK Petrovice
muži
 15:3
Rozhodčí: Dalibor Jekielek, Martin Vlček
10.6.2017 MK07 Trojhalí VH A KV FBC Letka
muži
Štajgr Team
muži
 13:2
Rozhodčí: Ondřej Fojt, Lukáš Vaněk
10.6.2017 MK13 ČPP Aréna KV Plachty Napnuty
muži
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří - Dorostenci
muži
 5:3
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2017 WOF2 Varenská OF BTŠ Kukl
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Bílé
ženy
 7:6
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
10.6.2017 WOF1 Sareza OF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žluté
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava černé
ženy
 12:0
Rozhodčí: Jiří Frömmel, Jiří Večerek
10.6.2017 MK12 Trojhalí VH B KV JACKPOT
muži
FBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm B
muži
 11:3
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
10.6.2017 MK11 Trojhalí VH A KV Warriors Nový Jičín
muži
RH Piving
muži
 7:3
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
10.6.2017 MOF4 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow - Muži
muži
Alfasamci
muži
 3:4
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2017 MOF3 Varenská ??? Rychle Vesty IBK
muži
EKOZEM Selection
muži
 4:1
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
10.6.2017 MOF2 Trojhalí VH B ??? Amateri.com
muži
1.MVIL Ostrava Youth
muži
 6:2
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
10.6.2017 MOF1 Trojhalí VH A ??? 1.SC TEMPISH Vítkovice Mustang.
muži
Přemožitelé
muži
 2:8
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
10.6.2017 MOF8 ČPP Aréna ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži
muži
Plachty Napnuty
muži
 9:2sn
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
10.6.2017 MOF7 Varenská ??? IBF Falus
muži
1.MVIL Ostrava
muži
 5:6
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
10.6.2017 MOF6 Trojhalí VH B ??? JACKPOT
muži
Badegg Boys
muži
 9:3
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
10.6.2017 MOF5 Trojhalí VH A ??? Warriors Nový Jičín
muži
FBC Letka
muži
 3:6
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
11.6.2017 WCF1 Trojhalí VH A ??? 1.SC TEMPISH Vítkovice
ženy
BTŠ Kukl
ženy
 7:2
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
11.6.2017 WCF2 Trojhalí VH B ??? Trestná lavice by Vítkovice
ženy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žluté
ženy
 4:3
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
11.6.2017 WCF3 Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modré
ženy
Citrus Ladies Team
ženy
 0:1
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
11.6.2017 WCF4 Trojhalí VH B ??? MMKS Podhale
ženy
ExFBC
ženy
 7:3
Rozhodčí: Roman Sladký, Radek Vybíhal
11.6.2017 MCF1 Trojhalí VH A CF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži
muži
1.MVIL Ostrava
muži
 3:2
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
11.6.2017 MCF2 Trojhalí VH B CF Rychle Vesty IBK
muži
Amateri.com
muži
 3:7
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
11.6.2017 MCF3 Trojhalí VH A CF JACKPOT
muži
Alfasamci
muži
 4:1
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
11.6.2017 MCF4 Trojhalí VH B CF Přemožitelé
muži
FBC Letka
muži
 6:4
Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček
11.6.2017 WSF1 Trojhalí VH A SF 1.SC TEMPISH Vítkovice
ženy
Citrus Ladies Team
ženy
 4:5
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
11.6.2017 WSF2 Trojhalí VH B SF Trestná lavice by Vítkovice
ženy
MMKS Podhale
ženy
 4:3
Rozhodčí: Ondřej Vašíček, Pavel Kačer
11.6.2017 MSF1 Trojhalí VH A SF FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži
muži
Amateri.com
muži
 10:4
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
11.6.2017 MSF2 Trojhalí VH B SF Přemožitelé
muži
JACKPOT
muži
 2:0
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
11.6.2017 WO3M Trojhalí VH B O3M 1.SC TEMPISH Vítkovice
ženy
MMKS Podhale
ženy
 8:4
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
11.6.2017 WFIN Trojhalí VH A OF Citrus Ladies Team
ženy
Trestná lavice by Vítkovice
ženy
 5:4
Rozhodčí: Pavel Hála, Martin Kotala
11.6.2017 MO3M Trojhalí VH B ??? JACKPOT
muži
Amateri.com
muži
 3:4
Rozhodčí: Václav Killar, Lukáš Minarčík
11.6.2017 MFIN Trojhalí VH A ??? FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži
muži
Přemožitelé
muži
 4:5
Rozhodčí: Ondřej Filipčík, Jiří Filipčík
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Tabulky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Kategorii žen
8.6.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
6.6.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
ZMĚNY VE SKUPINÁCH
19.5.2017 - Mužích ve skupině F byl přidán tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow. V ženách došlo k odhlášení týmu IBK Czechista Kuky Team - Díky tomu jsme museli tým BTŠ Kukl přadit ze skupiny A do skupiny B
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie