Tabulky


Filtr tabulek:

*Zelená tabulka znamená konečné pořadí.

Skupina JA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FRAM junior Team440033:512
2.1. MVIL Ostrava430115:119
3.Krajánci420216:136
4.FBK Atlas Blansko41036:183
5.1. SC TEMPISH Vítkovice40046:290
#Tým1.2.3.4.5.
1.1. SC TEMPISH Vítkovice1:43:102:50:10
2.FBK Atlas Blansko4:10:92:50:3
3.FRAM junior Team10:39:05:19:1
4.1. MVIL Ostrava5:25:21:54:2
5.Krajánci10:03:01:92:4

Skupina JB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Z.F.K. Petrovice540136:1812
2.FBŠ Hattrick Brno531137:1210
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava531131:1010
4.SK K2 Prostějov530236:219
5.FBC Tigers Poruba510422:283
6.SVČ Opava50055:780
#Tým1.2.3.4.5.6.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava3:33:25:219:01:3
2.FBŠ Hattrick Brno3:310:14:513:07:3
3.FBC Tigers Poruba2:31:102:714:03:8
4.Z.F.K. Petrovice2:55:47:214:38:4
5.SVČ Opava0:190:130:143:142:18
6.SK K2 Prostějov3:13:78:34:818:2

Skupina MA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava330019:69
2.FRAM Floorball Team320122:106
3.Růžový Pežotci310211:173
4.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm A300311:300
#Tým1.2.3.4.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava4:13:212:3
2.Růžový Pežotci1:43:97:4
3.FRAM Floorball Team2:39:311:4
4.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm A3:124:74:11

Skupina MB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Bulldogs Brno330023:69
2.IBK Young Blood311113:174
3.JACKPOT310210:143
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang30128:171
#Tým1.2.3.4.
1.JACKPOT4:53:73:2
2.Bulldogs Brno5:49:19:1
3.IBK Young Blood7:31:95:5
4.1. SC TEMPISH Vítkovice Mustang2:31:95:5

Skupina MC

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.FBC Letka330019:79
2.Amateri.com320115:136
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Junioři30129:121
4.Fénix Orlová30127:181
#Tým1.2.3.4.
1.FBC Letka6:28:15:4
2.Amateri.com2:68:45:3
3.Fénix Orlová1:84:82:2
4.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Junioři4:53:52:2

Skupina MD

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.IBF Falus330029:89
2.Přemožitelé320126:106
3.Stateční31027:243
4.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B30036:260
#Tým1.2.3.4.
1.Přemožitelé9:25:712:1
2.FBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm B2:91:133:4
3.IBF Falus7:513:19:2
4.Stateční1:124:32:9

Skupina ME

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Badegg Boys330027:219
2.Legendy320121:126
3.1. MVIL Ostrava310221:253
4.FbC KOVO KM Frýdek-Místek300315:260
#Tým1.2.3.4.
1.1. MVIL Ostrava2:910:119:5
2.Legendy9:25:67:4
3.Badegg Boys11:106:510:6
4.FbC KOVO KM Frýdek-Místek5:94:76:10

Skupina MF

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.International 4Sport Company330016:109
2.Peaches IBK 00320119:106
3.Rychlé Vesty IBK31025:103
4.Alfasamci30036:160
#Tým1.2.3.4.
1.Alfasamci3:103:50:1
2.Peaches IBK 0010:34:65:1
3.International 4Sport Company5:36:45:3
4.Rychlé Vesty IBK1:01:53:5

Skupina WA

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.Trestná lavice by Vítkovice431024:1110
2.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří421123:167
3.MMKS Podhale420226:216
4.Citrus LADIES Team420221:206
5.BTŠ Kukl400411:370
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří4:55:35:59:3
2.Citrus LADIES Team5:45:102:49:2
3.MMKS Podhale3:510:52:711:4
4.Trestná lavice by Vítkovice5:54:27:28:2
5.BTŠ Kukl3:92:94:112:8

Skupina WB

PořadíTýmZápasůVýhryRemízyProhrySkóreBody
1.SELECTION 4SPORT440053:912
2.FBC ČPP Bystoň Group Ostrava Bílé430126:249
3.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté411219:254
4.Florbal Pegres Havířov411212:254
5.FbC KOVO KM Frýdek-Místek40047:340
#Tým1.2.3.4.5.
1.FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žluté9:32:65:133:3
2.FbC KOVO KM Frýdek-Místek3:92:70:142:4
3.FBC ČPP Bystoň Group Ostrava Bílé6:27:22:1711:3
4.SELECTION 4SPORT13:514:017:29:2
5.Florbal Pegres Havířov3:34:23:112:9
 
Zápasy
  1. Rozpis a výsledky
  2. Play off
  3. Tabulky
  4. Statistiky

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Kategorii žen
08.06.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
06.06.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
 
 
 
Fotografie