Přihlášené týmy - 2017

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Ostrava Cup (9. – 11.06.2017 - Muži)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - MužiANOSOUPISKA (13)
2.Česká republikaPlachty NapnutyANOSOUPISKA (16)
3.Česká republikaBadegg BoysANOSOUPISKA (12)
4.Česká republikaRojiblancosANOSOUPISKA (11)
5.Česká republikaFBC Sokol Frenštát pod RadhoštěmANOSOUPISKA (15)
6.Česká republikaJACKPOTANOSOUPISKA (12)
7.Česká republikaIBF FalusANOSOUPISKA (12)
8.Česká republikaWarriors Nový JičínANOSOUPISKA (15)
9.Česká republikaRH PivingANOSOUPISKA (12)
10.Česká republikaAlfasamciANOSOUPISKA (15)
11.Česká republikaFBC LetkaANOSOUPISKA (19)
12.Česká republika1.MVIL OstravaANOSOUPISKA (18)
13.Česká republika1.MVIL Ostrava YouthANOSOUPISKA (17)
14.Česká republikaPřemožiteléANOSOUPISKA (14)
15.Česká republikaFBK BobrkyANOSOUPISKA (12)
16.PolskoSaint Sinners OświęcimANOSOUPISKA (16)
17.Česká republikaRychle Vesty IBKANOSOUPISKA (14)
18.Česká republikaEKOZEM SelectionANOSOUPISKA (14)
19.Česká republika1.SC TEMPISH Vítkovice Mustang.ANOSOUPISKA (14)
20.Česká republikaFBC Sokol Frenštát pod Radhoštěm BANOSOUPISKA (20)
21.Česká republikaŠtajgr TeamANOSOUPISKA (12)
22.Česká republikaAmateri.comANOSOUPISKA (13)
23.Česká republikaSilesia SelectionANOSOUPISKA (11)
24.Czech republicTorpedo veterans and othersANOSOUPISKA (14)
25.Česká RepublikaFBC Frýdek-MístekANOSOUPISKA (17)
26.Česká RepublikaZFK PetroviceANOSOUPISKA (13)
27.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří - DorostenciANOSOUPISKA (17)
28.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Žlutí - JuniořiANOSOUPISKA (16)
29.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow - MužiANOSOUPISKA (14)

Ostrava Cup (9. – 11.06.2017 - Ženy)

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutéANOSOUPISKA (11)
2.Česká republikaBTŠ KuklANOSOUPISKA (14)
3.Česká republikaCitrus Ladies TeamANOSOUPISKA (12)
4.Česká republikaTrestná lavice by VítkoviceANOSOUPISKA (13)
5.Česká republikaExFBCANOSOUPISKA (12)
6.Česká republika1.SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (11)
7.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava černéANOSOUPISKA (15)
8.PolskoMMKS PodhaleANOSOUPISKA (13)
9.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ModréANOSOUPISKA (11)
10.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava BíléANOSOUPISKA (15)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Kategorii žen
8.6.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
6.6.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
ZMĚNY VE SKUPINÁCH
19.5.2017 - Mužích ve skupině F byl přidán tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow. V ženách došlo k odhlášení týmu IBK Czechista Kuky Team - Díky tomu jsme museli tým BTŠ Kukl přadit ze skupiny A do skupiny B
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie