Přihlášené týmy - 2018

Vybrat kategorii

Předchozí ročníky: 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013

Ostrava Cup 2018 (08. – 10.06.2018 - Muži

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (20)
2.Česká republikaIBF FalusANOSOUPISKA (15)
3.Česká republikaFBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm AANOSOUPISKA (12)
4.Česká republikaFBC TJ Sokol Frenštát pod Radhoštěm BANOSOUPISKA (15)
5.Česká republikaFBC LetkaANOSOUPISKA (15)
6.Česká republikaJACKPOTANOSOUPISKA (12)
7.Česká republikaRůžový PežotciANOSOUPISKA (12)
8.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (15)
9.SlovenskoFRAM Floorball TeamANOSOUPISKA (13)
10.Česká republikaAmateri.comANOSOUPISKA (11)
11.Česká republikaBulldogs BrnoANOSOUPISKA (22)
12.Česká republikaPřemožiteléANOSOUPISKA (15)
13.Česká republikaBadegg BoysANOSOUPISKA (11)
14.Česká republikaAlfasamciANOSOUPISKA (16)
15.Česká republikaInternational 4Sport CompanyANOSOUPISKA (16)
16.Česká republikaRychlé Vesty IBKANOSOUPISKA (15)
17.Česká republikaFénix OrlováANOSOUPISKA (11)
18.Česká republikaFbC KOVO KM Frýdek-MístekANOSOUPISKA (13)
19.Česká republikaIBK Young BloodANOSOUPISKA (13)
20.Česká republikaLegendyANOSOUPISKA (12)
21.Česká republika1. SC TEMPISH Vítkovice MustangANOSOUPISKA (18)
22.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava JuniořiANOSOUPISKA (21)
23.Česká republikaPeaches IBK 00ANOSOUPISKA (14)
24.Česká republikaStatečníANOSOUPISKA (11)

Ostrava Cup 2018 (08. – 10.06.2018 - Ženy

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŽlutéANOSOUPISKA (11)
2.Česká republikaFlorbal Pegres HavířovANOSOUPISKA (18)
3.Česká republikaCitrus LADIES TeamANOSOUPISKA (13)
4.Česká republikaBTŠ KuklANOSOUPISKA (12)
5.Česká republikaTrestná lavice by VítkoviceANOSOUPISKA (12)
6.Česká republikaSELECTION 4SPORTANOSOUPISKA (13)
7.PolskoMMKS PodhaleANOSOUPISKA (11)
8.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava ModříANOSOUPISKA (11)
9.Česká republikaFBC ČPP Bystoň Group Ostrava BíléANOSOUPISKA (18)
10.Česká republikaFbC KOVO KM Frýdek-MístekANOSOUPISKA (15)

Ostrava Cup 2018 (08. – 10.06.2018 - Junioři 1999) B19

#ZeměNázev týmuZaplaceno startovné
1.Česká republikaFBC ČPP Bystroň Group OstravaANOSOUPISKA (19)
2.Česká republikaFBK Atlas BlanskoANOSOUPISKA (15)
3.Česká republika1. MVIL OstravaANOSOUPISKA (16)
4.Česká republikaFBC Tigers PorubaANOSOUPISKA (17)
5.Česká republikaFBŠ Hattrick BrnoANOSOUPISKA (18)
6.SlovenskoFRAM junior TeamANOSOUPISKA (12)
7.Česká republikaSVČ OpavaANOSOUPISKA (12)
8.Česká republikaSK K2 ProstějovANOSOUPISKA (18)
9.Česká republika1. SC TEMPISH VítkoviceANOSOUPISKA (18)
10.Česká republikaZ.F.K. PetroviceANOSOUPISKA (12)
11.Česká republikaKrajánciANOSOUPISKA (20)
 
Týmy
  1. Přihlášené týmy

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Kategorii žen
08.06.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
06.06.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
 
 
 
Fotografie