10.06.2018 | JK

U žen slaví mládí nad zkušeností – Trestná lavice by Vítkovice

Finále a souboj o třetí místo žen už se hrálo v počasí připominajícím tropické dusno, ale holky si s tím poradily zdatně. Medaile byly rozdány a vše mělo nečekaného vítěze.

 
 
 

Pokud by si někdo mohl před turnajem tipnout vítěze ženské kategorie, napadlo by ho asi mnoho tipů, ale byly by něm také holky z kombinovaného týmu Trestná lavice? Za tým s atypickým názvem hrály převážně holky z týmů Vítkovic a Olomouce, které si navíc “sáhly” na reprezentační dres.

Proti nim velmi silný tým Selection 4Sport v čele se slovenskou legií zkázi. Jenže v utkání, kde tempo už chybělo, nerozhodovalo jméno na dresu a větší zkušenost, těch měly dámy ze Selection o “míle” více. Po pravdě, moc pohledný zápas to nebyl, hodně se bránilo a chyběla tomu jiskra. V brankových statistikách jsme dlouho byli na stavu 2:1 pro mladičký kombinovaný tým.

Selection musely zareagovat. Šly do rizika, zkusily power play, tlačily soupeře a hnaly se za vyrovnáním, ale pevná defenzíva soupeře byla proti. Branka do prázdné pak jen strvrdila nečekaný turnajový vavřín pro budoucí naděje českého florbalu.

V souběžně hraném zápase o třetí místo již znatelně unavené Polky z Podhale jen přihlížely další kanonádě do jejich sítě. Domácí silná sestava FBC Ostrav Žlutí na pohodu dokjráčely pro výhru 8:3 a bronzový kov.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
před 3 dny - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie