10.06.2018 | TM

Semifinále žen je za námi

Ženy čeká od čtvrt na pět finále a boj o třetí místo, ve finále se potkají dva vítkovické výběry.

 
 
 

V semifinále žen na sebe narazily Trestná lavice by Vítkovice s MMKS Podhale. Výběr florbalistek Vítkovic nedal polskému soupeři šanci na zdramatizování duelu a Podhale nastřílel deset branek. Nejproduktivnější hráčkou Trestné lavice by Vítkovice je s patnácti body Natálie Martinákova, jež během pěti duelů nastřílela pět branek a na deset přihrála. V tabulce produktivity celé ligy pak Martinákové patří sedmé místo.

Na druhé straně Trojhalí pak svedly souboj SELCTION 4SPORT s FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří. SELECTION rovněž složený z hráček Vítkovic prošel základní částí jako nuž máslem a svoji sílu dokázal i skvělou produktivitou: vyhrál všechny čtyři zápasy ve skupině a nastřílel třiapadesát gólů, přičemž dostal pouze devět. A svoji sílu ukázal i v duelu s Bystroněm, i když tento duel skončil těsně 4:3. 

Do finále tak posupují Trestná lavice by Vítkovice a SELECTION 4SPORT, tento duel začíná v 16:15 v Trojhalí VH A. Ve stejný čas na druhém hřišti v Trojhalí startuje boj o bronz mezi MMKS Podhale a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Modří.   


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Kategorii žen
08.06.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
06.06.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
 
 
 
Fotografie