10.06.2018 | JK

Semifinále mužů za námi - velké drama pro Brno

Trojhalí je už místem, kde se celý turnaj dohrává a my byli svědky závěrečných bojů o finále v kategorii mužů.

 
 
 

V mužích to bylo podobné jako u žen. Zatímco v zápase Přemožitelů s IBK Falus nebylo od první minuty pochyb o tom, kdo směřuje do finále letošního Ostrava Cup, v druhém semifinále se rozhodovalo až v úplném závěru.

Přemožitelé své mladší kolegy vůbec nešetřili a přeřadili ještě o jeden rychlostní stupeň. Vedení 5:0 je ukolíbalo, rychlé tři branky z hole soupeřů je však vrátilo nohama na zem. Banda kolem Tokoše, Hájka či Suchánka s Hubálkem přidala další dvě branky a pohlídala si postup do finále. Svým způsobem možná šlo o předačasné finále, protože florbal to byl opravdu vrholový.

Druhý zápas semifinalistů mezi Bulldogs Brno a Jackpot seskupením přinesl jiné drama. Bulldogs opět vsadili na taktický přístup a kolektivní hru. Po dvou třetinách to vypadalo, že Brno má blíže k výhře, ale to by Rýpar nesměl trefit pár minut před koncem všechny pavouky v jejich šibenici. Brno se však tři minuty před koncem dostalo do trháku a směřovalo za postupem. Hloupý faul napadajícího hráče však umožnil soupeři jít do přesilovky a třícet sekund před koncem třetího dějství po brance v početní převaze vše napovídalo, že rozhodnou nájezdy. Nestalo se tak. Dvě sekundy před závěrečnou sirénou se mladinký obránce Brna trefil od půlky přesně k tyči a bylo vymalováno.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
před 3 dny - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie