11.6.2017 | Redakce

Přemožitelé postoupili do finále, Suchánek se těší na derby

Semifinále mezi Přemožiteli a JACKPOTem bylo vyrovnanější, než by kohokoliv napadlo. I když Přemožitelé díky dvěma gólům postoupili do finále, dlouho nebylo nic jistého.

 
 
 

Přemožitelé v semifinálovém klání změřili své síly s týmem JACKPOT. Jakkoliv měly papírové předpoklady mluvit pro tým složený s reprezentantů a bývalých plus současných hráčů Vítkovic, děj klání byl poměrně vyrovnaný. V čase 11:29 se míček dostal za půlku hřiště a brzy se měl dokutálet až k brankáři JACKPOTu. Martin Tokoš ale předvedl jeden ze svých známých sprintů, předběhl svého soupeře, dostal se k míčku a poslal jej na druhou stranu na Jan Jastřembského. Ten ale přihrávku umístil pouze do hrudi zasahujícího brankáře. Své zaváhání ale odčinil o necelých devět minut později.

V čase 20:50 se totiž utkání lámalo - Přemožitelé šli do vedení. To si pojistili ještě gólem z pětatřicáté minuty po gólu Radima Ivana. Na hřišti se objevili i tváře jako Patrik Suchánek, Lukáš Veltšmíd či Marek Matejčík. A právě Patrika Suchánka jsme po utkání krátce vyzpovídali. Úplně poslední utkání odehrají Přemožitelé na Ostrava Cupu 2017 od 17:30 proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži na Trojhalí VH A.

Co bylo v tomto zápase nejtěžší?
Všechno. Nejvíce ale asi koncovka, gólman jim perfektně zachytal a my se střelecky trápili, ale vyhráli jsme a to je hlavní.

Na co se do finále těšíte?
Ještě nevím, proti komu budeme hrát (proti FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Blue - Muži -pozn. red.), ale pokud Ostravě, tak to bude takové menší derby. 

Hrajete ve Švédsku, nechybí vám zdejší fanoušci?
To je pravda, že doma hraju jen občas na nějakém turnaji, je to pro mě aktuálně zpestření. Fanoušci mi chybí, ti vítkovičtí byli výborní. 

De facto po roce hrajete opět s Martinem Tokošem. Jak se vám spolu zase hraje?
My spolu hrajeme i v repre, takže jsme spolu relativně často a navíc spolu hrajeme docela dlouho, tak jsme na sebe zvyklí. 


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

tomtomsport
 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Kategorii žen
8.6.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
6.6.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
ZMĚNY VE SKUPINÁCH
19.5.2017 - Mužích ve skupině F byl přidán tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Yellow. V ženách došlo k odhlášení týmu IBK Czechista Kuky Team - Díky tomu jsme museli tým BTŠ Kukl přadit ze skupiny A do skupiny B
Jména na soupiskách
1.3.2017 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
1.2.2017 - Soupisky na Ostrava Cup 2017 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
 
 
 
Fotografie