10.06.2018 | JK

Play off mužů vrcholí, čtvrfinále je za námi

Už známe poslední čtveřici mužského pavouka a nejde o žádná velká překvapení, pomineme-li to, že končí domácí celek FBC Ostrava.

 
 
 

Jak je florbal rozdílný, ukázaly zápasy na Trojhalí. Na jednom hřišti střelecký koncert a velmi uvolněný florbal “finského” stylu, na druhém hřišti nervózní přetahovaná plná faulů a emocí.

Jmenovitě pak IBK Falus, mladá partie kluků v růžových tričkách, jejichž klubovým domovem jsou povětšinou ostravské Vítkovice, předváděl parádní florbal plný krásných kombinací a zakončení do prázdné, na straně druhé hlavně kluci z pražských Bohemians pod hlavičkou Amateri neměli problém sekundovat svým mladších protihráčům. Akce za akcí, prakticky baz faulů, vše v turnajové pohodě. Zápas končí 11:8 pro Falus.

Druhé hřiště a místy neuvěřitelná řežba mezi Jackpot a Rychlé vesty. Prvně jmenovaní zástupci Rožnova a Hranic v čelé s výbornými Barabášem a Rýparem, soupeř složený z hráčů Slovanu Havířov, a dalších z okolí. Nervózní podívaná vrcholí v druhé polovině, kdy rozhodčí uznává branku, přestože nebylo jasné, že míček přešel brankovou čáru, ale on tomu byl nejblíže. Jackpot se však nenechal rozhodit a hned po minutě dává vítěznou branku na 3:2. Pak už to bylo spíše o tom vydržet, poněvadž fauly se kumulovaly.

Posledními dvěma finalisty se stává “nadupaný” celek Přemožitelů, který míří sebevědomě do finále, a lehce nečekaně I obhájci triumfu z Bulldogs Brno. Ti dovezli na turnaj přes patnáct hráčů do pole a jsou schopní soupeře “uběhat” a takticky přehrát. Cestu přes jejich systém nenašli ani domácí FBC Ostrava a končí po prohře 3:5.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Kategorii žen
08.06.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
06.06.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
 
 
 
Fotografie