10.06.2018 | JK

Ohlasy z finálových bojů - ženy a junioři

Máme tu pár ohlasů z finálových bojů a od jejich přímých aktérů.

 
 
 

V kategorii žen slaví velmi mladý tým Trestná lavice by Vítkovice. Vcelku nečekaně. Určitě měly na to brát z turnaje nějaký ten cenný kov, ale přeci jen síla Selection 4Sport týmu byla velká a ony byly jasné favoritky. Jenže historie se neptá. My jsme oslovili jednu z nejznámějších hráček mladého výběru, slečnu Barboru Huskovou.

“Hned do úvodní skupiny jsme dostaly obhájce trofeje z Citrus Ladies. Na začátek velmi těžká zkouška, ale poradily jsme si a vyhrály 4:2. Celou dobu jsme se ve skupině sehrávaly, chvíli jsme se hledaly. Pak si to sedlo a už jse se dokázaly najít naslepo. Hodně utrápené finále, už jsme nemohly, velké vedro a těžké podmínky. Bojovaly jsme, daly do toho srdce a vyhrály.”

Ve finále juniorů rozhodoval nakonec penaltový rozstřel. Slovenští Fram měli za hry více, ale na straně 1. MVIL byl obětavý týmový výkon. Hlavní podíl na tom má i sympatický trenér Vojtěch Kořínek. 

"Do turnaje jsme šli s cílem porvat se o medaile. Měli jsme těžkou skupinu, kterou jsme zvládli s jednou prohrou. Ve čtvrtfinále nás trápili mladíci z FBC Ostrava, v semifinále jsme si poradili s Petrovicemi a ve finále jsme udolali slovenský výběr. Skvěly výkon celého týmu, skvělá podpora rodičů a fanoušků nás dotlačila do nájezdů, kde jsme soupeře udolali. Díky všem.”


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
před 3 dny - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie