25.04.2018 | JK

Konec registrace se blíží

Rádi bychom upozornili, že se blíží uzávěrka termínů pro registraci týmů na Ostrava Cup 2018. Neváhejte a přihlasujte své týmy napříč kategoriemi.

 
 
 

Ostrava Cup si za svou dlouholetou existenci vybudoval stabilní místo v kalendáři letních turnajů a akcí, které můžeme chápat jako zakončení uplynuvší sezóny nebo také jako startovací bod pro tu následující. Řada týmů to bere také jako prověrku v rámci budování fyzické kondice, jiné týmy to berou jako čistou zábavu a k vidění jsou tak i sestavy nakombinované napříč kluby, kraji, regiony či státy.

Letošní uzávěrka přihlášek je stanovena na 30. dubna 2018. Stále jsou tu volná místa a možnost přihlásit tým či týmy do vypsaných kategorií. Celkově turnaj kromě florbalu slibuje i spoustu doprovodných akcí a snad jako každý rok bude přát i počasí. Nebude samozřejmě chybět ani večerní vyžití, které je pravděpodbně velkým lákadlem hlavně pro mimoostravské týmy a účastníky či účastnice.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2018 - Soupisky na Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
02.01.2018 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Kategorii žen
08.06.2017 - Došlo k odhlášení týmu PUKS TRZEBINIA ve skupiny B. Tým byl nahrazen týmem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
POZOR Muži
06.06.2017 - Zápas ve skupině B FBK Bobrky vs Saint Sinners Oświęcim se bude hrát v pátek 9.6.2017 v 20:35 na SH Sareza
 
 
 
Fotografie