10.06.2018 | JK

Finále mužů nečekaně pro Bulldogs Brno, ale zaslouženě

Loňský obhájce titulu Přempožitelé se opět probojoval do finále a to vcelku jenoznačně. Výhru jeho soupeře z Bulldogs Brno by tipoval málokdo. Opak je pravdou.

 
 
 

Trenér Rostislav Kohút vzal s sebou do Ostravy hodně mladý tým plný juniorů a celkově pojali přípravu velmi zodpovědně. Pravidelné a dlouhé rozcvičky, přadzápasové porady a vzájemné hecování. Tým, jak má být. Cestu do finále sice měli trnitou, ale jejich soupeř Přemožitelé byl jasným favoritem.

Brno však přijelo fyzicky velmi dobře připravené. Kondičně na tom hráči byli nadstandardně, sprint sem, tam a zpátky zcela bez problémů. K tomu navíc velmi početná soupiska a plná důvěra ve zvolený systém.

Od počátku zápasu tahali Přemožitelé za kratší konec, Buldogs stačilo ke každé brance jednoduché přečíslení a pohotové zakončení přes Součka. A podobně jako u ženské kategorie, také tady nerozhodovala nakonec jména nebo mezinárodní zkušenosti. Ty Brnňané rozhodně neměli, ale měli něco navíc. Ve třetí třetině už to bylo 5:2 pro Brno, a tak museli “reprezentanti” zapnout vyšší level. Povedlo se sice snížit, ale do konce chybělo už jen osm sekund a nic se nězměnilo. Brno veze na jih Moravy cenné zlato a posílené sebevědomí.

V souběžně hraném zápase o třetí místo už Jackpot nenašel síly na velmi běhavé Falus a podlehl jim 0:4.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
před 3 dny - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie