10.06.2018 | JK

Čtvrtfinále žen

Nedělní ranní zápasy byly věnovány čtvrtfinále ženské kategorie a v mnoha případech šlo o souboje dívek z jednoho klubového zdroje.

 
 
 

Příkladem číslo jedna byl zápas modrých a žlutých FBC Ostrava. V lehce tréninkovém tempu bylo patrné, že početnější modrý tým má nejenom více hráček k dispozici, ale na jejich straně byla i větší herní vyzrálost. Zápas bez trenérů a pod dohledem hráčky a manažerky ostravského FBC Karin Vavrečkové, která se zotavuje po operaci, příliš vzruchu nepřinesl. Modré si držely dostatečný gólový odstup a když už polevily v obraně, měly výtečnou brankářku, která se místy překonávala. Modré vyhrávají 5:2.

Na druhém hřišti se potkal Selection Sport, jinak řečeno z polovičky slovesko-česká reprezentace, s Citrus Team, kde podobně jako na druhé straně byly k vidění hráčky s klubovou příslušností k Vítkovicím. Jedna polovina hřiště to top z české extraligy a reprezentantky, druhá holky, které už mají něco za sebou nejen po florbalové stránce, ale té životní. Rozhodoval samozřejmě faktor fyzické kondice. Selection Sport v zápase jasně dominoval a holky vyhrály 6:2.

Semifinálovou čtveřici doplnil vítkovický top team Trestná lavice a polské Podhale, které smetlo poslední bílý tým FBC Ostrava v poměru 6:1.


 

Generalní partner

 
 
 

Hlavní partneři

 
 
 

Partner pro ubytování

 
 
 

Partneři

Zadní-Vrátka
 
 
 
 
Krátké zprávy
Finálový program:
18.05.2019 - Neděle 09.06.2019
15:00
finálový zápas - kategorie juniorů
16:15
finálový zápas - kategorie žen
17:30
finálový zápas - kategorie mužů
Vše na SH Trojhalí Karolina Ostrava.
Jména na soupiskách
01.03.2019 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
Vkladaní soupisek
01.02.2019 - Soupisky na Junior Ostrava Cup 2018 můžete vkládat pomocí tohoto formuláře www.ostravacup.cz/admin
Dejte To se mi líbí
01.01.2019 - Dejte odkaz - To se mi líbí https://www.facebook.com/ostravacup?ref=hl
Jména na soupiskách
01.03.2018 - Chtěly bychom Vás upozornit. aby jste na soupiskách uváděli jen jméno a příjmení bez přezdívek. Například Jan Novák. V případě, že budete mít jiné jméno hráče než je na soupisce na webu nebo v zápise je hráč automaticky vyloučen z turnaje.
 
 
 
Fotografie